AP Studio Reklamy - biuro: ul. Starołęcka 18, 61-361 Poznań  |  telefon 669 555 311  |  e-mail info@ap.net.pl

facebookgooglee-mailenglishpolish

Reklama przestrzenna, litery 3D, litery ze Styroduru

Do efektownych i ekskluzywnych szyldów reklamowych możemy na pewno zaliczyć grafikę przestrzenną ze Styroduru. Odpowiednio wyeksponowane i oświetlone formy graficzne, logotypy, litery przestrzenne nie tylko zwrócą uwagę zainteresowanego odbiorcy, ale także wzbudzą pozytywne wrażenie profesjonalizmu i rozmachu.

Styrodur jest materiałem wyjątkowo "wdzięcznym" ze względu na swoje właściwości fizyczne. Można z niego tworzyć nawet najbardziej skomplikowane wzory, jest łatwy w obróbce i w pełni odporny na warunki atmosferyczne. Pokryty odpowiednią farbą będzie służył przez wiele lat, a wykonana w ten sposób reklama zachowa swoje piękno.

Kolejnym atutem reklamy 3D ze Styroduru jest jej niska cena - logo lub napis pokaźnych gabarytów można mieć na swojej elewacji za kilkaset złotych. Litery ze Styroduru montuje się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Doskonale wyglądają umieszczone bezpośrednio na ścianie oraz w połączeniu z innymi tworzywami sztucznymi. Nie bez kozery zatem, tego typu projekty cięszą się wyjątkową popularnością na rynku reklamy zewnętrznej w ostatnich latach.

reklama 3d

Litery 3D

litery ze styroduru

Reklama ze Styroduru

litery przestrzenne

Logo przestrzenne

litery 3d

Grafika przestrzenna

Przykłady zastosowań można obejrzeć w galerii oraz w dziale z naszymi ostatnimi projektami. Jeśli interesuje Państwa cena liter przestrzennych, prosimy o przesłanie zapytania na: info@ap.net.pl (projekty i pliki do wyceny, z podanymi wymiarami, najlepiej w formie wektorowej). Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, kurier może dostarczyć grafikę, litery reklamowe gotowe do montażu.