AP Studio Reklamy - biuro: ul. Starołęcka 18, 61-361 Poznań  |  telefon 669 555 311  |  e-mail info@ap.net.pl

facebookgooglee-mailenglishpolish

Grafika przestrzenna - litery 3D, logotypy, znaki, elementy

Do wykonywania liter przestrzennych stosuje się tworzywa sztuczne, między innymi materiał potocznie zwany Styrodurem (właściwa nazwa - polistyren ekstrudowany xps). Styrodur jest nowoczesnym, wysokiej jakości materiałem, który dzięki swoim unikalnym właściwościom znalazł szereg zastosowań w budownictwie i reklamie. Ten kuzyn styropianu wykazuje się dużą odpornością na wilgoć i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a dzięki swojej budowie jest zdecydowanie od niego twardszy i gładki, co wpływa na estetykę wykonywanych elementów.

W przypadku zastosowań reklamowych można malować uprzednio wycięte litery i elementy ze Styroduru na dowolny kolor według palety RAL lub NCS oraz dla osiągnięcia odpowiedniego efektu wizualnego, łączyć je z innymi tworzywami typu: plexi, dibond, PCV, laminat grawerski itp. Styrodur doskonale poddaje się obróbce termicznej, co w połączeniu z jego stosunkowo niską ceną stanowi niepodważalny atut. Litery ze Styroduru są trwałe, nie zmieniają swojej objętości z upływem czasu, a ze wzgledu na niewielką wagę łatwo je zamontować na ścianie budynku lub biura, nawet przy dużych rozmiarach. Wycinamy również litery ze styropianu, który jest tańszy od styroduru, lecz wykonana z niego grafika nie ma takich walorów estetycznych i jest mniej trwała.

reklama 3d

Litery 3D

litery ze styroduru

Reklama ze Styroduru

litery przestrzenne

Znaki przestrzenne

litery 3d

Mapa 3d

Przykłady zastosowań można obejrzeć w galerii oraz w dziale z naszymi ostatnimi projektami. Jeśli interesuje Państwa cena liter przestrzennych, prosimy o przesłanie zapytania na: info@ap.net.pl (projekty i pliki do wyceny, z podanymi wymiarami, najlepiej w formie wektorowej). Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, kurier może dostarczyć grafikę, litery reklamowe gotowe do montażu.