AP Studio Reklamy - biuro: ul. Starołęcka 18, 61-361 Poznań  |  telefon 669 555 311  |  e-mail info@ap.net.pl

facebookgooglee-mailenglishpolish

Projektowanie stron www

Nowoczesne media stawiają przed nami nowe wyzwania. Dzisiejszy interaktywny komunikat powinien mieć rozbudowaną i jednocześnie przejrzystą formę. Czasy, kiedy do wybicia się przed konkurencję wystarczała skromna wizytówka w sieci, minęły bezpowrotnie.

Firmowa strona www stała się w świecie dzisiejszego biznesu pierwszym i niejednokrotnie podstawowym źródłem informacji o prowadzonej działalności. To właśnie tam usługobiorca zapoznaje się w pierwszej kolejności z ofertą, przegląda dokonania firmy, poznaje grono naszych zadowolonych klientów. Przed ekranem biurowego komputera dochodzi do najważniejszych decyzji - wyboru firmy, która wykona zlecenie, czy dostarczy towar.

Kilka przykładowych realizacji:

Projektowanie stron www jest zajęciem, które wymaga umiejętności związanych z programowaniem aplikacji internetowych, tworzeniem grafiki i copywritingiem. Ważny jest nie tylko dobór odpowiedniej szaty i elementów graficznych, ale także funkcjonalność naszej nowej witryny. Równie istotny będzie łatwy dostęp do informacji, które chcemy przekazać zainteresowanym. Zatem nasz webmaster powinien być zarówno sprawny językowo, jak i utalentowany plastycznie.

Inny aspekt to systematyczna aktualizacja treści oraz nowe rozwiązania techniczne na stronie internetowej. Reklama w Internecie staje się efektywna, kiedy u jej odbiorcy powstaje interakcja. Aby takową wytworzyć, należy dbać o aktualność treści i cenników, uzupełniać portfolio o nowe realizacje, nadążać za najnowszymi trendami technicznymi.