AP Studio Reklamy - biuro: ul. Starołęcka 18, 61-361 Poznań  |  telefon 669 555 311  |  e-mail info@ap.net.pl

facebookgooglee-mailenglishpolish

Kilka słów o firmie

Odznaczamy się bogatym doświadczeniem z zakresu reklamy zewnętrznej i projektowania graficznego. W naszym studiu od wielu lat powstają projekty, których większość doczekała się realizacji na rynku krajowym i zagranicznym. Priorytetami zawsze były dla nas zadowolenie klienta, wysoka jakość usług i produktów oraz optymalne ceny. Dzięki ciężkiej pracy i rzetelności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, posiadamy bazę sprawdzonych dostawców i ciągle urozmaicamy naszą ofertę.

AP Studio Reklamy Wizualnej jest również producentem grafiki przestrzennej i szyldów reklamowych. Posiadamy własną pracownię, wyposażoną w nowoczesny sprzęt i profesjonalne urządzenia. Współpracujemy z licznymi agencjami reklamowymi, firmami wystawienniczymi oraz pracowniami architektonicznymi, którym zapewniamy atrakcyjny cennik i krótkie terminy realizacji.

Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy!

Jeśli interesuje Państwa cennik liter styrodurowych i innych artykułów, prosimy o przesłanie zapytania na adres e-mail w dziale kontakt (projekty i pliki do wyceny, z podanymi wymiarami, najlepiej w formie wektorowej). Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, kurier może dostarczyć do Państwa grafikę, litery reklamowe gotowe do montażu. Zapraszamy również na blog o reklamie, literach, logotypach i grafice.